Hakkımızda

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Sevenhill Properties, Türkiye'deki gayrimenkuller için tüm yatırım adımlarınızda profesyonel hizmet sunar. Profesyonel satış ve hukuk ekibimizle ihtiyaçlarınıza uygun doğru yatırımı yapmanızı sağlıyoruz. İster Türkiye'de yaşamak olsun, ister mülkünüzü kiralamak için yatırım yapmak olsun, ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olacağız.

 

Sürekli büyüyen portföyümüz ile ihtiyaçlarınızı karşılayan bir mülk bulabilirsiniz. Gayrimenkulünüzü nasıl değerlendirmeyi seçerseniz seçin, mülkünüzü kiralayarak kısa vadeli kazançlar elde etmeyi hedefleyebilir, değer kazancı için satın alıp bekletebilir veya Türkiye'de sadece size uygun bir ev sahibi olabilirsiniz, Sevenhill Properties hedeflerinizi başarmada ve hatta beklentilerinizi aşmada size her adımda destek olacaktır.

 

Türkiye'de gayrimenkul sahibi olarak vatandaşlık başvurusunda bulunabilirsiniz ve ekibimiz Türkiye'de gereken tüm işlemlerde size yardımcı olacak ve kolay ve sorunsuz bir süreç geçirmenizi sağlayacaktır. Lütfen ekibimizle iletişime geçmekten ve Türkiye'de mülk sahibi olmak ve vatandaşlık almakla ilgili tüm sorularınız hakkında bilgi almaktan çekinmeyin.

 

 

Ne Yapıyoruz

 

 

Sevenhill Properties olarak sadece mülkünüzü alıp satmanıza rehberlik etmiyoruz; ayrıca şunları da sağlıyoruz:

 

● Proje Geliştirme ve Planlama

 

● Pazar Analizi ve Raporlama

 

● Uluslararası Satış ve Pazarlama

 

● Pazarlama ve Reklam Yönetimi

 

● Satış Öncesi ve Satış Sonrası Yönetim

 

● Yurtiçi ve Uluslararası Acente Ağı Oluşturma

 

 

Satın alma sürecini denetlemek, yatırımınız için üstün getiri sağlamak, yeniden satış ve kiralama fırsatları gibi mülk yönetimi dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hedeflerinize ulaşana ve beklentilerinizi aşana kadar size yardımcı olmaya bağlıyız.

 

Al ve Tut gayrimenkul yatırımcıları için hem kısa hem de uzun vadede yatırım yapmak için satın alabileceğiniz gayrimenkul kiralama hizmeti sunuyoruz. Yani kısa vadede kiracılardan toplanan aylık kira, uzun vadede ise mülkünüzün değer kazanmasından doğan kazançlar şeklinde size büyük bir kazanç fırsatı sunuyoruz.